Užitkové dodávky pro každý případ

Stěhování nebo převoz materiálu, takové náhle situace na nás mnohdy mohou vykouknout doslova znenadání a my si nevíme rady, jak to vyřešit. To samé se může stát například i v případě, že potřebujeme větší vůz pro přepravu osob nebo dokonce uvažujeme o tom, že bychom chtěli jet s celou rodinou na dovolenou. Jednoduché řešení v každém takovém případě může vyřešit dodávka ať už osobní, užitková nebo obytná. Ovšem nemusíme si ji hned kupovat a utrácet tak hromadu peněz. Postačí, když si ji na nějakou dobu pronajmeme.

Mají pronajaté dodávky nějaké výhody

Určitě ano. O výhodách pronajatých dodávek můžeme s majiteli autopůjčoven debatovat dlouho. V jejich nabídkách jsou určitě dodávky různé velikosti a využití a tak je jen na nás, abychom si zvolili takovou, která nám v tomhle směru vyhovuje nejvíce. Jejich nabídla je opravdu široká a dnes můžeme najít autopůjčovny v každém regionu i menším městě. Co se týká již zmíněných výhod, tak jako první bychom mohli zmínit fakt, že pronájem dodávek využívají zejména začínající živnostníci a podnikatelé, kteří chtějí rozšířit svůj podnikatelský záměr. Velký vůz je pro ně tedy nutností a vzhledem k tomu, že nedisponují velkým finančním kapitálem, je pronájem optimálním řešením. Ušetříme si také spoustu času. pronájem je možný jak krátkodobě tak i na delší dobu. Nejdéle však 60 měsíců, ale i poté lze sjednat smlouvu o pronájmu novou a můžeme si také vybrat novější vůz. Jde o tzv.operativní leasing.

Osobní dodávky nejen pro soukromé účely

Co se týká pronájmu osobní dodávky, tak zde lze tyto vozy využít například v případě, že bychom chtěli vyrazit s celou rodinou na dovolenou a k tomu všemu vzít ještě psa. Jak už bylo řečeno autopůjčovny nabízejí široký výběr i osobních dodávek, které mohou přepravit až 8 osob a mají stále ještě dostatek místa pro zavazadla. Tyto dodávky ale také využívají i menší firmy pro přesun svých zaměstnanců na školení, veletrhy a podobně. Půjčení osobní dodávky může ušetřit firemní náklady, čas a navíc je to jistě příjemné zpestření i pro samotné cestující.

Obytné dodávky

jestliže je řeč o obytných dodávkách, tak v tomto případě jde o velmi oblíbené vozy pro úplně jiný druh dovolené, než na jaký jsme byli doposud zvyklí. Cestování hromadnými prostředky bylo pro mnohé z nás tak trochu svazující a tak obytná dodávka vlastně splňuje hned několik požadavků pro dokonalou dovolenou se vším všudy. není třeba v takovém případě rezervace ubytování nebo čekání v restauraci na jídlo. Obytná dodávka má vše, jak spací část pro pohodlný spánek tak malou kuchyň,kde si připravíme jídlo, jaké chceme.
Tento druh cestování si v posledních době lidé velice oblíbili. V západní Evropě je tento druh cestování již několik let číslem jedna. A tak se i my snažíme tento trend dohnat. Mnoho cestovatelů takovému řešení dovolené úplně propadlo a na dovolenou v pronajaté dodávce prakticky jezdí každý rok a také v každém ročním období. Jistě všichni tak ocení i časovou nezávislost stejně jako fakt, že v případě, že máme i psa, můžeme na dovolenou vzít i jeho.

Podmínky pronájmu

Musíme si ale také uvědomit, že i půjčovny dodávek mají svá pravidla a tak radíme je dodržovat. předejdeme tak případným nepříjemnostem. Samozřejmě musíme mít řidičské oprávnění a platný občanský průkaz. Dále pak je nutná hotovost pro zaplacení kauce a mnohé autopůjčovny požadují také věk řidiče nad 23 let., Stejně jako při návratu dodávky mít plnou nádrž paliva jako při převzetí.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce