Ubytování Brno

Brno je studentské město, které právě díky tomuto neustálému přívalu mladé krve do svého oběhu nikdy nespí.

Dalo by se říci, že každý den se tu koná nějaká událost, akce nebo festival, na který stojí za to jít. Bohužel ale ne všichni máme stále tolik času, a proto je nutné čas, který v Brně trávíte, využít co nejlépe. Najít si tu ubytování není vůbec složité a vyjde vcelku levně. Nejlepší to budete mít poblíž centra, odkud to budete na všechny důležité akce mít, co by kamenem dohodil, což je výhodné nejen při docházení na místa konání, ale především pro vracení se z nich.

Ceny se v ubytování v Brně v centru pohybují od 1 000 korun za jednu noc, ale mohou se samozřejmě vyšplhat i dost vysoko, podle toho, jaký luxus si chcete dopřát. Nejlépe o vás bude postaráno například v hotelu Best Western Premier hotel, který sídlí ve velmi zachovalé budově bruselského typu, dále v hotelu Grandezza, Grandhotelu Brno nebo Barceló Brno Palace. Levnější ubytování nabízí potom hostel Mitte, hostel Eleven, hotel Slavia, John Galt hostel Brno nebo Jacob Brno apartmány.

Události a festivaly v Brně

A co vlastně z takového ubytování v Brně v centru můžete přímo vidět nebo co budete mít doslova za rohem? Například jsou to výroční vánoční trhy, které se konají na Náměstí Svobody a Zelném trhu, kdy každé náměstí má dokonce svůj velký ozdobený strom. Jedná se ale i o festival zábavy Brno – město uprostřed Evropy, na který se můžete dokonce přepravit historickou koňkou.

Kromě toho k tomuto významnému festivalu patří i velká přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis. Abyste to stihli, přijeďte na přelomu května a června. Pokud to nestihnete, o prázdninách si to můžete vynahradit na Brněnském kulturním inspirativním létě, ke kterému patří i Brněnské shakespearovské hry a Brněnské lidové slavnosti.

Na historickou akci si budete muset počkat do srpna, kdy probíhají Dny Brna, v rámci kterých probíhá i rekonstrukce bitev třicetileté války. Jak vidíte Brno nelze navštívit jen na jeden den, všechny festivaly vyžadují delší pozornost.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce