Test realitních serverů zaměřen na pronájmy Pardubice

Zdědili jste starší dům v Pardubicích? Potřebujete jej pronajmout? Nebo vás jen zajímá pronájem Pardubice? Poučte se z našeho testu nejpovedenějších realitních portálů s byty k pronájmu Pardubice. A jak náš test nakonec dopadl? Posuďte sami.

 


 

1. Portál BytyPardubice.eu

Portál BytyPardubice.eu se může pyšnit pěkným 4. místem na webu seznam.cz a 3. místem na google.cz u fráze „pronájem Pardubice“. Inzerování je zde zdarma a umožňuje také vložení inzerátu na hlavní stránku a topování. Obě služby jsou k dispozici také zdarma. Publikovací formulář je jednoduchý a intuitivní a ze všech námi testovaných webů nejrychlejší.
 

2. Portál Byty.cz

Portál Byty.cz se umisťuje u fráze „pronájem Pardubice“ na hezké 11. pozici na webu seznam.cz a na solidním 24. místě na google.cz. Portál nabízí inzerování zdarma a obsahuje velmi jednoduché a intuitivní prostředí pro vkládání inzerátů včetně videoprezentací. Systém neumožňuje inzeráty topovat, ale výběr bytů je docela slušný.
 

3. Portál Reality-Pardubice.info

Portál Reality-Pardubice.info se může pyšnit 3. místem v našem testu a 11. pozicí na seznam.cz a slušnou 6. pozicí na google.cz. Inzerování i topování je zde k dispozici bezplatně, vkládací formulář je však přece jenom poněkud složitější. Výběr inzerátů s byty k pronájmu Pardubice ale rozhodně není vůbec špatný.
 

4. Portál BezRealitky.cz

Portál BezRealitky.cz se umisťuje na hezké 2. pozici na google.cz a na slušné 12. pozici na seznam.cz. Inzerce i topování zde můžete provádět bezplatně a každý jistě ocení velmi jednoduchý a intuitivní vkládací formulář. Seznam inzerátů je velmi pěkný a výběr s nabídkami s byty k pronájmu Pardubice je opravdu velmi slušný.
 

5. Portál EuroBydlení.cz

Portál EuroBydlení.cz se může pyšnit slušným 15. místem na webu seznam.cz a 9. umístěním na webu google.cz. Publikování je tady zdarma, ale bohužel neumožňuje topování. Vkládání nabídek je sice spíše složitější, ale výběr inzerátů opravdu solidní.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Byt Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce