Nové trendy v obývacích stěnách

Moderní obývací stěna nemusí být za každou cenu drahá, musí být však stylová a rozhodně nesmí zabrat polovinu obýváku. Nové trendy v obývacích stěnách dosvědčují, že méně je více. Tuto skutečnost ostatně ocení nejen váš obývák, ale také i vaše peněženka.
 


 

Nejnovější trendy obývacích stěn

Nové moderní obývací stěny proto hlásají: „ V jednoduchosti je krása.“ Moderní stěna se nyní obvykle skládá pouze z několika málo skříněk, které se buď různě kombinují anebo jsou vyrobeny již hotové kompletní sestavy. Společným jmenovatelem moderních sestav je variabilita, vzdušnost a lehkost. Češi mají tento jednoduchý avšak nápaditý design rádi.
 

Moderní obývací stěny

Moderní obývací stěny si zakládají na vzdušnosti, úspoře prostoru a funkčnosti. Takovýto novodobý trend obývacích stěn představuje lehkost, snadnou montáž a hlavně nadčasovost. Absolutním hitem jsou momentálně moderní obývací stěny s podsvícením.
 

Barevné řešení

Pokud chcete vskutku moderní obývací stěnu, znamená to i správný výběr barevného odstínu nábytku. Výběr barev obývací stěny se přitom neřídí pouze vaším vkusem a módou, ale také velikostí místnosti, barvou podlahy a výmalbou interiéru.
 
Moderní obývací stěny možná nenabízí prostor pro to, aby se mohly změnit ve skladiště, nabízí pouze praktické úložné prostory, jež smyslně doplňují celkový vzhled interiéru. Novodobé obývací stěny na rozdíl od masivních zastaralých obývacích stěn, patří mezi ten nejlevnější nábytek, který si do svého bytu můžete pořídit. Cena takové obývací stěny se totiž pohybuje již okolo pouhých čtyř tisíců korun. Ještě levnější obývací stěny, ale také třeba reality a nemovitosti, naleznete na inzertním portále Mojainzercia.sk.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce