Rekonstrukce

tien

Vybírejte kvalitní firmu na rekonstrukce bytů v Brně!

Kvalita nikdy není zdarma a u rekonstrukcí bytů toto pravidlo platí dvojnásob. Pokud se rozhodnete si rekonstrukci bytu nechat provést od profesionálů, nebudou se nabídky firem příliš lišit. Všechny firmy mají podobné režijní náklady, a pokud mezi nabídkami najdete vyloženě či podezřele nízkou nabídku, doporučujeme nedávat jí příliš velkou váhu.

Rekonstrukce

jak-vybrat-podlahu tien

Jak vybrat podlahu

Pokud plánujete vyměnit podlahu v celém bytě, tato investice vás může vyjít od pár stovek eur až po cifru přesahující dva tisíce. Vše samozřejmě záleží od rozlohy vašich domácích prostor, ale i od kvality zakoupené krytiny. Současný trh totiž nabízí nejen širokou nabídku materiálů, ale i tloušťky, tvrdosti a dekoru. Poradíme vám, jak se v nich zorientovat.

Rekonstrukce

jako-polozime-plovouci-podlahu tien

Jako položíme plovoucí podlahu

Pokud iu vás zvítězila volba laminátové plovoucí podlahy, na její pokládku už nemusíte shánět mistrů. Dnešní výrobci totiž myslí nejen na dostupnost ceny, ale i samotného použití. Při troše trpělivosti a šikovnosti tuto část rekonstrukce vašeho příbytku zvládnete i sami. Poradíme vám, jak na to.

Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce