Reality

kancelare-regus-3 tien

Kanceláře k pronájmu v Brně od společnosti Regus

Nadnárodní společnost Regus poskytuje kompletně vybavené kanceláře, zasedací místnosti a virtuální služby. V těchto oblastech má firma vedoucí postavení na trhu. Je to ale pouze část služeb, které můžete získat, když navážete spolupráci s touto flexibilní firmou.

Reality

Prosek Park tien

Nové byty v Praze

Rádi byste přesídlili do Prahy? Hledáte vhodné bydlení? Nemůžete najít byt svých snů? Projekt Kaskády Barrandov nabízí nové byty v Praze v oblíbené lokalitě prvorepublikových luxusních vilek. K dispozici je 63 nových bytů o velikosti 1+kk až 4+kk v první etapě a 66 nových bytů o velikosti 1+kk až 4+kk v druhé etapě.

Reality

foto: www.bytycihlarska.cz tien

Nové byty v Brně

Pokud nahlédneme pod pokličku nemovitostního trhu v hlavním městě Moravy, tak musíme vyzdvihnout, že se reality Brno za poslední roky výrazně zlepšily. A to nejen ve smyslu kvalitnější nabídky, ale také v lepším přístupu realitních makléřů. Nové byty Brno patří k velmi žádané komoditě, právě proto se na ně upírá největší pozornost.

Byt, Reality

zruseni-zastavniho-prava tien

Zrušení zástavního práva

Žádost o výmaz zástavního práva je oprávněn podat i zástavce. Jak mám postupovat, když chci zrušit zástavní právo, které vzniklo uzavřením kupní smlouvy? V kupní smlouvě se její účastníci dohodli na zřízení zástavního práva ve prospěch prodávajícího, k zajištění pohledávky prodávajícího vůči kupujícímu.

Reality

kancelářské prostory - Brno City tien

Kanceláře k pronájmu v Brně od společnosti Regus

Každá firma, která udržuje styk se zákazníky potřebuje reprezentativní a praktické prostory ke schůzím, pořádáním seminářů a nebo třeba valné hromady. Možná také uznáte že je výhodné mít kancelář v největších obchodních centrech České Republiky.

Realitní kancelářeReality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce