Nábytek

tien

Nejen opora pro nohy, ale i funkční kousek nábytku – přesně to je taburet

V orientálním světě je tenhle kus nábytku doslova jako doma, vyhledávaný ale byl i na šlechtických dvorech raného novověku. Řeč je samozřejmě o taburetu, který je nejen doplňkem pro interiér, ale také úleva pro nohy při dlouhém sezení. A mimochodem, na taburetu si můžete i sednout, takže není nutné nosit přátelům při oslavách další a další židle.

Nábytek

stehovani tien

Ověřené rady pro stěhování svépomocí

Stěhujete se do nového? Rozhodli jste se, že nechcete platit vysoké částky stěhovací firmě a že si raději vše přestěhujete sami ve vlastní režii? Přinášíme vám rady, jak zajistit stěhování svépomocí tak, aby bylo bez stresu a vy jste si mohli co nejdříve užívat nového bydlení.

Nábytek

sorano tien

Vinylová podlaha do moderní kuchyně

Jedním z nejfrekventovanějších míst každé domácnosti je kuchyně. Když se řekne moderní kuchyně, každý si představí lesklou kuchyňskou linku s nadčasovým designem, ale málokoho napadne pohlédnout na podlahu, i přestože je tak důležitá.

Interiér, Nábytek

Nové trendy v obývacích stěnách tien

Nové trendy v obývacích stěnách

Moderní obývací stěna nemusí být za každou cenu drahá, musí být však stylová a rozhodně nesmí zabrat polovinu obýváku. Nové trendy v obývacích stěnách dosvědčují, že méně je více. Tuto skutečnost ostatně ocení nejen váš obývák, ale také i vaše peněženka.

Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce