Byt

Reklama: Příjem z pronájmu nového bytu v Praze 4 může být zajímavým podnikáním. Nový a zařízený byt na Praze 4 můžete pronajímat jako luxusní apartmán turistům nebo byt zařídit skromněji a pronajímat ho dlouhodobě lidem, kteří přijdou do Prahy za prací. bytypraha4.eu www.bytyzlin.eu,

brno-byty tien

Koupě bytu v Brně

Chcete koupit anebo prodat svůj byt? Abyste tak učinili, máte k tomu hned několik možností. V prvé řadě si však musíte ujasnit, jestli se byt pokusíte prodat sami anebo s profesionální asistencí. V případě profesionální asistence je nutné počítat s provizí pro realitní kancelář, která vám s prodejem bytu pomůže.

Byt

byty.cz tien

Test realitních serverů zaměřen na pronájmy Pardubice

Zdědili jste starší dům v Pardubicích? Potřebujete jej pronajmout? Nebo vás jen zajímá pronájem Pardubice? Poučte se z našeho testu nejpovedenějších realitních portálů s byty k pronájmu Pardubice. A jak náš test nakonec dopadl? Posuďte sami.
 

 
1. Portál BytyPardubice.eu
Portál BytyPardubice.eu se může pyšnit pěkným 4. místem na webu seznam.cz a 3.

Byt

Dolni_pocernice_1 tien

Jak na nové bydlení v Praze

Zajímají vás možnosti nového bydlení v Praze? Rádi byste přesídlili do hlavního města? Nemůžete si vybrat byt vhodný pro vás? Nové byty Praha 4 projektu Zahrady Opatov nabízejí klidné příjemné bydlení v oblíbené lokalitě pražského jižního města.

Byt

Nové byty Praha 3 - Bytový dům Vlkova 28 tien

Nové byty Praha 3 – Bytový dům Vlkova 28

Bytový dům Vlkova 28 je označení pro činžovní dům, který byl zbudován teprve nedávno. Jde o cílenou rekonstrukci s maximálním ohledem na původní stavby. Rok 2011 je přesným datem, kdy přibyly další nové byty Praha 3 v této lokalitě. Stavba se objevila již roku 1912, proto bylo zapotřebí zaopatřit historickému domu rekonstrukci celé fasády a všech součástí domu.

Byt

foto: www.bytycihlarska.cz tien

Nové byty v Brně

Pokud nahlédneme pod pokličku nemovitostního trhu v hlavním městě Moravy, tak musíme vyzdvihnout, že se reality Brno za poslední roky výrazně zlepšily. A to nejen ve smyslu kvalitnější nabídky, ale také v lepším přístupu realitních makléřů. Nové byty Brno patří k velmi žádané komoditě, právě proto se na ně upírá největší pozornost.

Byt, Reality

jak-postupovat-pri-hledani-bytu tien

Jak postupovat při hledání bytu

Najít místo pro domov své rodiny není vždy jednoduché. Při tomto výběru je třeba totiž brát ohled na množství věcí. Třeba myslet na to jaký typ bydlení vaše rodina potřebuje, jaká velikost obytného prostoru by vám vyhovovala av neposlední řadě i na to, v jakém městě by se měl dům či byt nacházet. Právě tyto atributy třeba promyslet.

Byt

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce