Magazín bydlení

Reklama: Stěhování Brno nabízí kvalitní stěhovací servis za nízké ceny. Čištění koberců Brno jako absolutní špačka úklidu v Brně. www.bedroom .cz

tien

Nejen opora pro nohy, ale i funkční kousek nábytku – přesně to je taburet

V orientálním světě je tenhle kus nábytku doslova jako doma, vyhledávaný ale byl i na šlechtických dvorech raného novověku. Řeč je samozřejmě o taburetu, který je nejen doplňkem pro interiér, ale také úleva pro nohy při dlouhém sezení. A mimochodem, na taburetu si můžete i sednout, takže není nutné nosit přátelům při oslavách další a další židle.

Nábytek

tien

Ubytování Brno

Brno je studentské město, které právě díky tomuto neustálému přívalu mladé krve do svého oběhu nikdy nespí.
Dalo by se říci, že každý den se tu koná nějaká událost, akce nebo festival, na který stojí za to jít. Bohužel ale ne všichni máme stále tolik času, a proto je nutné čas, který v Brně trávíte, využít co nejlépe.

tien

Vybírejte kvalitní firmu na rekonstrukce bytů v Brně!

Kvalita nikdy není zdarma a u rekonstrukcí bytů toto pravidlo platí dvojnásob. Pokud se rozhodnete si rekonstrukci bytu nechat provést od profesionálů, nebudou se nabídky firem příliš lišit. Všechny firmy mají podobné režijní náklady, a pokud mezi nabídkami najdete vyloženě či podezřele nízkou nabídku, doporučujeme nedávat jí příliš velkou váhu.

Rekonstrukce

stehovani tien

Ověřené rady pro stěhování svépomocí

Stěhujete se do nového? Rozhodli jste se, že nechcete platit vysoké částky stěhovací firmě a že si raději vše přestěhujete sami ve vlastní režii? Přinášíme vám rady, jak zajistit stěhování svépomocí tak, aby bylo bez stresu a vy jste si mohli co nejdříve užívat nového bydlení.

Nábytek

sorano tien

Vinylová podlaha do moderní kuchyně

Jedním z nejfrekventovanějších míst každé domácnosti je kuchyně. Když se řekne moderní kuchyně, každý si představí lesklou kuchyňskou linku s nadčasovým designem, ale málokoho napadne pohlédnout na podlahu, i přestože je tak důležitá.

Interiér, Nábytek

kancelare-regus-3 tien

Kanceláře k pronájmu v Brně od společnosti Regus

Nadnárodní společnost Regus poskytuje kompletně vybavené kanceláře, zasedací místnosti a virtuální služby. V těchto oblastech má firma vedoucí postavení na trhu. Je to ale pouze část služeb, které můžete získat, když navážete spolupráci s touto flexibilní firmou.

Reality

cena-plynu tien

Změňte si dodavatele plynu i elektřiny a ušetříte tisíce

Levný plyn nemusí být pouhým přáním, ale skutečností. Jestliže patříte mezi ty, kteří se každoročně rozčilují nad fakturou za plyn, která je stále vyšší, zkuste udělat pár jednoduchých kroků proto, abyste tuto skutečnost změnili a nemuseli platit předražené částky.

Finance, peníze, půjčky

brno-byty tien

Koupě bytu v Brně

Chcete koupit anebo prodat svůj byt? Abyste tak učinili, máte k tomu hned několik možností. V prvé řadě si však musíte ujasnit, jestli se byt pokusíte prodat sami anebo s profesionální asistencí. V případě profesionální asistence je nutné počítat s provizí pro realitní kancelář, která vám s prodejem bytu pomůže.

Byt

byty.cz tien

Test realitních serverů zaměřen na pronájmy Pardubice

Zdědili jste starší dům v Pardubicích? Potřebujete jej pronajmout? Nebo vás jen zajímá pronájem Pardubice? Poučte se z našeho testu nejpovedenějších realitních portálů s byty k pronájmu Pardubice. A jak náš test nakonec dopadl? Posuďte sami.
 

 
1. Portál BytyPardubice.eu
Portál BytyPardubice.eu se může pyšnit pěkným 4. místem na webu seznam.cz a 3.

Byt

Dolni_pocernice_1 tien

Jak na nové bydlení v Praze

Zajímají vás možnosti nového bydlení v Praze? Rádi byste přesídlili do hlavního města? Nemůžete si vybrat byt vhodný pro vás? Nové byty Praha 4 projektu Zahrady Opatov nabízejí klidné příjemné bydlení v oblíbené lokalitě pražského jižního města.

Byt

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce