Kanceláře k pronájmu v Brně od společnosti Regus

Nadnárodní společnost Regus poskytuje kompletně vybavené kanceláře, zasedací místnosti a virtuální služby. V těchto oblastech má firma vedoucí postavení na trhu. Je to ale pouze část služeb, které můžete získat, když navážete spolupráci s touto flexibilní firmou.
 
Obchodní centrum v Brně nabízí, stejně jako ostatní pobočky společnosti, denní kancelář, zasedací místnosti a další vysoce kvalitní služby. Podle toho jaký způsob práce vám vyhovuje, můžete volit mezi soukromými, sdílenými nebo otevřenými pracovními prostory pro vás nebo váš tým. Vybavená kancelář a profesionální administrativní podpora ušetří váš čas i náklady. Kancelářské prostory k pronájmu v Brně nabízejí i zasedací místnost a obchodní salónek. Prostory jsou velice variabilní tak, aby odpovídaly různým požadavkům.
 


 
Flexibilní pronájem
Pro pronájem kanceláří v Brně není nutnost se zavázat smlouvou na několik let. Délku pronájmu volíte podle vašich potřeb. Společnost Regus nabízí řešení pro malé, střední podniky, velké giganty nebo i drobné živnostníky. Můžete začínat podnikat a potřebovat kancelář pouze několik dnů v měsíci nebo hledáte pro svůj tým prostory, kde budete moci flexibilněji pracovat. Atraktivní adresou můžete i udělat dojem na klienty. Nemusíte platit žádné zbytečné sumy za něco nepotřebného. Nároky na pracovní prostředí mohou růst společně s růstem vašich obchodních aktivit.
 
V Brně, druhém největším městě České republiky, si můžete nechat zřídit virtuální kancelář, používat ji jako obchodní adresu, aniž byste změnili sídlo.
 
Produktivní i na cestách
Během vašich obchodních cest naleznete kancelářské zázemí v obchodních centrech také třeba na letištích, abyste získali co nejlepší komfort. Známé prostředí a pohodlí umožní pracovat ještě více efektivněji i na cestách. Můžete tak stále pracovat

  • odkudkoli
  • jakkoli
  • kdykoli potřebujete.

 
Kontaktujte obchodního poradce na telefonním čísle (+420) 222 191 100, prohlédněte si prostory obchodního centra Regus v Brně a nalezněte vhodné řešení vaší kancelářské situace.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce